Neřiďte s opicí, pošleme Vám pandu!

604 707 070

Real insurance

Insurance sounds easy but is unique and expensive in reality. We only use drivers employed by DRINK SOS should any damage happen to your vehicle.

No minimum charges

Compare our charges with our competitors, most have a minimum charge which means you could pay up to 230 Kc for just 1 km. With us 1km=still 30 Kč.

Invoice online service

On completion of your vehicle delivery you will receive a text message containing a link. Using the link will enable you to download an online invoice.

Our drivers

Unlike Taxi Companies our drivers are employed by DRINK SOS so they do not work on a commission basis, our drivers are professional and responsible.

Kdo s námi jezdí

Egon Kulhánek, ředitel Hudebního divadla Karlín

Egon Kulhánek, ředitel Hudebního divadla Karlín

S firmou Drink SOS jezdím prakticky od jejího vzniku. Od té doby se svět hodně změnil a ne vždy se dá říct, že k lepšímu. Co se ale nemění je profesionalita Drink SOS. Laťku, kterou si nasadila firma na začátku, prostě drží. Ve zkratce: seriózní dodržování dojezdových časů, profesionální řidiči a diskrétnost. Vím, že za dobu své existence “odvozili” spousty populárních kolegů i z velmi náročných oslav a vždy to skončilo tak , jak se od profesionálů očekává. Přeju minimálně dalších, stejně úspěšných dvacet let.

Tomáš Belko, textař a saxofonista skupiny Sto Zvířat

Tomáš Belko, textař a saxofonista skupiny Sto Zvířat

Přeju SOS Drink všechno nejlepší ke dvacetinám. Jestli budete oslavovat alkoholem, zavolejte a já vás pomůžu odvézt domů. Jednou to může být obráceně, nebo ne? Budu se snažit být aspoň z poloviny tak trpělivý, ochotný a tolerantní, jako jste vy po celou dobu, co využíváme vaše služby já i kolegové z Ogilvy. Bez vás by to holt nešlo, díky.

Bára Štěpánová, herečka a moderátorka

Bára Štěpánová, herečka a moderátorka

S Drink SOS jezdíme od začátku jeho existence. Vzpomínám si, jak  se mi do ruky  dostala vizitka s “vtipným”, ale hlavně  užitečným textem. Vzhledem  k tomu, že  bydlíme  za Prahou,  bez  SOS Drinku se neobejdou naše narozeniny, večírky i neplánované flámy. A pred šesti  lety naše svatba. 

Dlouho jsem si myslela,  že Drink SOS  se sluší volat večer či v noci  a po “dostatečné” konzumaci alkoholu. Moc  jsem se styděla, když se  oběd  s kamarádkou  “zvrtnul” a  ja potřebovala  odvoz  ve tři  odpoledne. Nikdo se nepohoršoval, ani mi neříkal : “Teda paní  Štěpánová, že se nestydíte. ….!” Naopak. Bylo o mne skvěle postaráno. 

Zažila jsem i veselé situace. Například,  když se můj muž ptal,  zda si může zapálit a zjistil, že ve svém voze může.  A to nemluvím o silničních kontrolách, kdy rozverně pokřikoval na policistu, že je úplně ožralý, ale nic jim nedá, protože řídí ten pán….

Diky ,že  jste!!!!!         Bára Štěpánová & Míra Barabáš 

Michael Tretter, uznávaný koktejlový guru

Michael Tretter, uznávaný koktejlový guru

Firmu DRINK SOS využívám po celá léta já i moji hosté. Jsem rád, že v záplavě ostatních podobných firem je jedna, na kterou se mohu 100 % spolehnout a kterou mohu vřele doporučit svým hostům. Dvacetileté výročí vypovídá to nejlepší o kvalitě této firmy.

Michael Tretter, majitel Tretter´s baru

1 2