Neřiďte s opicí, pošleme Vám pandu!

604 707 070

Skutečné pojištení

Pojištění převáženého vozu zní jednoduše, ve skutečnosti je to nákladná a ojedinělá věc, kterou má pouze společnost přímo zaměstávající řidiče.

Ceny bez minimálních sazeb

Plaťte jen za skutečně ujeté kilometry! Kolik můžete s Drink SOS oproti společnostem s povinnou min. cenou přepravy ušetřit? Až 227 Kč, jedete-li jeden kilometr.

Účtenky online

Po každé jízdě obdržíte textovou zprávu s odkazem, na kterém si můžete stáhnout účtenku. Jsme plátci DPH a účtenka je vždy vydána na jméno naší společnosti.

Víte, s kým jedete

Nejsme dispečink žijící z provizí, které platí řidiči. My platíme řidičům, můžeme si řidiče vybírat a tím pádem je u nás minimální fluktuace a lidé s rozumným zázemím.

Egon Kulhánek, ředitel Hudebního divadla Karlín

S firmou Drink SOS jezdím prakticky od jejího vzniku. Od té doby se svět hodně změnil a ne vždy se dá říct, že k lepšímu. Co se ale nemění je profesionalita Drink SOS. Laťku, kterou si nasadila firma na začátku, prostě drží. Ve zkratce: seriózní dodržování dojezdových časů, profesionální řidiči a diskrétnost. Vím, že za dobu své existence „odvozili“ spousty populárních kolegů i z velmi náročných oslav a vždy to skončilo tak , jak se od profesionálů očekává. Přeju minimálně dalších, stejně úspěšných dvacet let.