Neřiďte s opicí, pošleme Vám pandu!

604 707 070

Skutečné pojištení

Pojištění převáženého vozu zní jednoduše, ve skutečnosti je to nákladná a ojedinělá věc, kterou má pouze společnost přímo zaměstávající řidiče.

Ceny bez minimálních sazeb

Plaťte jen za skutečně ujeté kilometry! Kolik můžete s Drink SOS oproti společnostem s povinnou min. cenou přepravy ušetřit? Až 227 Kč, jedete-li jeden kilometr.

Účtenky online

Po každé jízdě obdržíte textovou zprávu s odkazem, na kterém si můžete stáhnout účtenku. Jsme plátci DPH a účtenka je vždy vydána na jméno naší společnosti.

Víte, s kým jedete

Nejsme dispečink žijící z provizí, které platí řidiči. My platíme řidičům, můžeme si řidiče vybírat a tím pádem je u nás minimální fluktuace a lidé s rozumným zázemím.

Bára Štěpánová, herečka a moderátorka

S Drink SOS jezdíme od začátku jeho existence. Vzpomínám si, jak  se mi do ruky  dostala vizitka s „vtipným“, ale hlavně  užitečným textem. Vzhledem  k tomu, že  bydlíme  za Prahou,  bez  SOS Drinku se neobejdou naše narozeniny, večírky i neplánované flámy. A pred šesti  lety naše svatba. 

Dlouho jsem si myslela,  že Drink SOS  se sluší volat večer či v noci  a po „dostatečné“ konzumaci alkoholu. Moc  jsem se styděla, když se  oběd  s kamarádkou  „zvrtnul“ a  ja potřebovala  odvoz  ve tři  odpoledne. Nikdo se nepohoršoval, ani mi neříkal : „Teda paní  Štěpánová, že se nestydíte. ….!“ Naopak. Bylo o mne skvěle postaráno. 

Zažila jsem i veselé situace. Například,  když se můj muž ptal,  zda si může zapálit a zjistil, že ve svém voze může.  A to nemluvím o silničních kontrolách, kdy rozverně pokřikoval na policistu, že je úplně ožralý, ale nic jim nedá, protože řídí ten pán….

Diky ,že  jste!!!!!         Bára Štěpánová & Míra Barabáš