Neřiďte s opicí, pošleme Vám pandu!

604 707 070

Skutečné pojištení

Pojištění převáženého vozu zní jednoduše, ve skutečnosti je to nákladná a ojedinělá věc, kterou má pouze společnost přímo zaměstávající řidiče.

Ceny bez minimálních sazeb

Plaťte jen za skutečně ujeté kilometry! Kolik můžete s Drink SOS oproti společnostem s povinnou min. cenou přepravy ušetřit? Až 227 Kč, jedete-li jeden kilometr.

Účtenky online

Po každé jízdě obdržíte textovou zprávu s odkazem, na kterém si můžete stáhnout účtenku. Jsme plátci DPH a účtenka je vždy vydána na jméno naší společnosti.

Víte, s kým jedete

Nejsme dispečink žijící z provizí, které platí řidiči. My platíme řidičům, můžeme si řidiče vybírat a tím pádem je u nás minimální fluktuace a lidé s rozumným zázemím.

Často kladené otázky

Pojištění inzeruje každý, jak tedy poznám, kdo ho opravdu má a kdo ne?

Pojištění převáženého auta zní jednoduše a inzeruje jej opravdu každá
konkurence. Ve skutečnosti ho nemůže mít nikdo, kdo nemá nevděčný
ekonomický model, který obnáší poskytování služby vlastními řidiči
placenými hodinovou mzdou, na které je přenesena pojistka.

Co jsou to ty minimální sazby? Nerozumím tomu.

Jsme na tom stejně, my jim také nerozumíme :-) Je to něco jako povinná útrata. Přestože některé společnosti inzerují odvoz vozu za ceny již od 18, 20 či 25 Kč/km, v určitých případech zaplatíte více než desetinásobek. S Drink SOS můžete oproti „levným“ společnostem s povinnou minimální cenou přepravy ušetřit klidně až 230 Kč, jedete-li jeden kilometr. Nebo 30 až 140 Kč oproti všem nám známým pražským konkurentům, jedete-li kilometry čtyři.

Máte nějaký věrnostní systém?

Náš věrnostní systém je superjednoduchý.Věrnost si nechceme kupovat, ale zasloužit. Netrháme rekordy v ceně za kilometr, neobcházíme každý zákon v honbě za sníženými náklady. Víme, že „sleva není zadarmo“ a že sníženou kvalitu služby nakonec stejně zaplatí zákazník. Nesoustřeďujeme se proto na marketingové výkřiky, ale na podstatu služby.
Abychom si věrnost zasloužili, investujeme. Investujeme do bezpečí klientů tím, že jako jediní (ať už ostatní inzerují cokoliv) opravdu máme pojistku a investujeme tím, že naše řidiče zaměstnáváme.
Zákazník tím získává to, že ho veze rozumný člověk s rozumným zázemím a získává to, že v případě problémů nastupuje pojišťovna. Zdánlivé samozřejmosti, kterou se chlubí všichni, ale ve skutečnosti velmi nákladná a vzácná věc.
Naši klienti jsou nám potom věrni proto, protože my jsme věrní jim :-)