Neřiďte s opicí, pošleme Vám pandu!

604 707 070

Skutečné pojištení

Pojištění převáženého vozu zní jednoduše, ve skutečnosti je to nákladná a ojedinělá věc, kterou má pouze společnost přímo zaměstávající řidiče.

Ceny bez minimálních sazeb

Plaťte jen za skutečně ujeté kilometry! Kolik můžete s Drink SOS oproti společnostem s povinnou min. cenou přepravy ušetřit? Až 227 Kč, jedete-li jeden kilometr.

Účtenky online

Po každé jízdě obdržíte textovou zprávu s odkazem, na kterém si můžete stáhnout účtenku. Jsme plátci DPH a účtenka je vždy vydána na jméno naší společnosti.

Víte, s kým jedete

Nejsme dispečink žijící z provizí, které platí řidiči. My platíme řidičům, můžeme si řidiče vybírat a tím pádem je u nás minimální fluktuace a lidé s rozumným zázemím.

Ceník

Jak je možné, že býváme levnější než dispečinky inzerující mnohem nižší ceny? Jednoduše. Jako jediní nemáme tzv. „min. cenu přepravy“, něco jako povinnou útratu, kdy za 1km jízdy zaplatíte třeba kilometrů deset. Zároveň uvádíme sazbu platnou již pro 1 km, nikoliv sazby platné „již od stého km“.
Do 30 km (včetně třicátého) jezdíme za 33 Kč/km, nad 30 km za 28 Kč/km, při delších trasách je možnost individuální domluvy. 10 minut čekáme zdarma, potom účtujeme 6 Kč/min. V Praze počítáme jednorázové přístavné 40 Kč, z mimopražských oblastí 60 Kč. Nabízíme možnost výhodného předplatného či jízdy na fakturu.

Spočítejte si s námi, kolik Vás bude jízda s nástupem v Praze stát!

 

Spočítat si odvoz

Nástupní cena

40 +

Jak daleko

km
= 40 za bezpečný odvoz domů